www.klor.cz

KLOR, stylový nábytek - Designový nábytek (30.04.2017 - 18:34)

Katalog nábytku > NÁBYTEK > Designový nábytek

Designový nábytek

V našem širokém sortimentu designového nábytku nechybí moderní kusy či klasické stylové produkty, které svým pojetím uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Kategorie designový nábytek nabízí elegantní sedací soupravy, které vynikají komfotním posezením s využitím kvalitního materiálu. Při výrobě se používá například precizně vybrané masivní dřevo, kůže či potahové látky. Designový nábytek je opravdovou ozdobou každého interiéru s ohledem na náročného zákazníka.

Italský designový nábytek

Design je nejen v posledních letech ale již po staletí doménou především Italů a to v odevěch, špercích, umění i právě v zařizování interiérů. Italský designový nábytek je specifický čistotou tvarů v případě moderních kousků a provedením do nejmenšího detailu, které lze pozorovat zvláště na klasických stylových kusech.


Designový nábytek značek Brown a Korveta

V nabídce designového nábytku najdete například jedinečné modely řady Brown a kožená křesla Korveta Modelová řada Brown nabízí designový nábytek z masivního ořechového dřeva s překrásnou kresbou. Díky jednoduchosti stylu je nábytek velmi nadčasový a tím pádem i moderního vzhledu. Vedle toho sedací soupravy Korveta nabízí spojení koženého potahu a kovu, které perfektně zapadnou do moderního interiéru. 

Produkty v této kategorii