www.klor.cz

KLOR, stylový nábytek - Levný Stylový nábytek z masivu (22.10.2017 - 01:15)

Katalog nábytku > NÁBYTEK > Levný Stylový nábytek z masivu

Levný Stylový nábytek z masivu

Modely stylového nábytku v této kategorii jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, přesto Vás potěší svojí cenou. Stylový nábytek z masivu nabízí spojení jedinečného designu pro Váš utulný interiér a kvalitního materiálu v podobě přírodně ošetřeného dřeva.

Bílý stylový nábytek z masivu

V současné době je hodně populární také bílý stylový nábytek z masivu, který se stejně jako přírodní dřevo snadno kombinuje. Nábytek z masivní dřevo je trendy především díky zájmu o používání přírodních materiálů a o kvalitu zpracování. Každý kus nábytku je v podstatě originál díky jedinečnosti kresby a typické barvy dřeva každého typu stromu. 

Showroom stylového nábytku z masivu 

Vzorové kusy stylového nábytku z masivu si můžete prohlédnout přímo v showroomu prodejny KLOR v Českých Budějovicích, kde se sami přesvědčíte, jak je stylový nábytek kvalitní a především pohodlný. 

Na prodejně KLOR jsou k dispozici katalogy nabízející levný stylový nábytek z masivu, kde si ze vzorníku můžete vybrat barvu potahu dle Vašeho přání. Pořiďte si funkční a zároveň velmi designový nábytek z masivu. 

 

 

Produkty v této kategorii