www.klor.cz

KLOR, stylový nábytek - Stylový nábytek (27.06.2016 - 20:28)

Stylový nábytek

Stylový nábytek

2912-stena-tresen-900x450

Firma George KLOR s.r.o. se zabývá výrobou a dovozem značkového stylového nábytku z celého světa již od roku 1996.

Pod spojením "stylový nábytek" si můžeme představit originální kusový nábytek i atypické nábytkové řady, které vynikají především svojí kvalitou a osobitým zpracováním. Do stylového nábytku se řadí různé druhy klasického, historizujícího, rustikálního, ale i moderního nábytku. Může se jednat o nábytek vyráběný na zakázku z masivu nebo dokonce ručně vyřezávaný nábytek s řemeslně propracovanými detaily. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ stylového nábytku, vždy dodá vašemu interiéru originální a luxusní vzhled.

Anglický stylový nábytek

V naší nabídce stylového nábytku naleznete jedinečné kusy z celého světa. Velmi široký sortiment nabízí anglický stylový nábytek, ale nezaostává ani nabídka italského nábytku, belgického nábytku a samozřejmě zboží  tuzemské výroby. V roce 2006 jsme kromě tradičního klasického stylu začali dovážet i moderní stylový nábytek, ale opět pouze značkové kusy ve vysoce kvalitním provedení.

Stylový nábytek je vystaven na ploše 300 m2 přímo v prodejně KLOR v Českých Budějovicích na náměstí Jiřího z Poděbrad (za pivovarem SAMSON). Celý sortiment nábytku si můžete prohlédnout taktéž na našich webových stránkách v sekci katalog nábytku. Zde najdete sedací soupravy, pracovny a ložnice i další stylový nábytek z masivu včetně originálních doplňků pro Vaše interiéry. Jedním z nejžádanějších je v současnosti francouzský stylový provensálský nábytek