Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Popis produktu

 ROSSENDALE Sofa

Tradiční anglická sedací souprava v klasické prošité nebo hladké verzi , kde je velmi atraktivní kontrastní čalounění přední části područek. Možnost výběru tvrdosti sedu-měkký,střední,tvrdý. V nabídce 5 možností šíře sedací soupravy , možnost výběru barvy a kvality kůže, odstínu čalounických hřebů. Tradiční prošitá verze vyobrazena v typicky anglické kůži Antique Red. Hladká verze vyobrazena v kůži Salvagio Beaver s kontrastním čalouněním područek v kůži Madeira.

Jedná se o velmi luxusní kožené sedací soupravy vyráběné v prestižní rodinné firmě v Anglii, jejíž historie sahá až do období vlády královny Viktorie. Při výrobě tohoto nábytku jsou používány pevné kostry z tvrdého bukového dřeva, pečlivě vybírané kůže z hověziny, kvalitní výplně, perfektní řemeslné zpracování a samozřejmě ruční práce.

 

Máte zájem o bližší informace?

* Tyto položky jsou povinné

Položky označené * jsou povinné.Při zpracování vámi zaslaných údajů se řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.