Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Belgie je místem, kde se setkává sever a jih Evropy a které patří tradičně k nejvýznamnějším obchodním partnerům České republiky. Proto v naší nabídce zahraničního dovozu nemůže chybět kromě anglického, italského či německého sortimentu také velice kvalitní belgický nábytek. 

V tradičním belgickém stylu zapomeňte na uspěchanost bruselské metropole. Belgický nábytek přinese do Vašeho interiéru zejména prvky klasiky, díky které bude Váš domov působit přirozeným dojmem a rodinnou atmosférou, jež je Belgičanům vlastní. Díky nadčasovosti stylového nábytku z masivu může ale současně držet krok s nejmodernějšími trendy v nábytkářském designu.

Belgický design

V nabídce stojí za povšimnutí zejména sestavy z běleného dubu, jehož přírodní odstín přinese do Vašeho interiéru kouzlo jednoduché elegance. Stylovým kompromisem mezi osvědčenou klasikou a moderními prvky nabízí klasické a moderní sestavy, ve kterých rozpoznáte ten pravý belgický styl, který díky takřka nepřerušené tradici odolal všem rušivým prvkům.

Luxusní odpočinek nejen s belgickými pralinkami si můžete dopřát na propracovaných belgických sedačkách. Díky širokému výběrů potahových látek a kůží a důrazu na kvalitu se mohou jednoduše stát tou pravou ozdobou Vaší domácnosti.

Jsme rovněž prodejci stylového rustikálního nábytku, který je ovlivněn designem sousedního Holandska. Tradiční venkovský způsob života poskytl nezaměnitelný styl, díky kterém se ocitnete rázem v jiném století.

Každoročně také čerpáme inspiraci na významném belgickém veletrhu Möbelmesse Brussel, kde se setkáváme s našimi belgickými partnery a vzděláváme se v nejnovějších trendech belgického nábytkářského designu.