Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Popis produktu

Kolekce francouzského stylového nábytku provence je vhodný pro vytvoření venkovského a zaroveň romantického interiéru. Jednoduchý styl Provence Vám může připomínat skandinávský nábytek i u francouzského stylového nábytku se jedná o vysoké kvalitu provedení.

Provensálský nábytek    

Moderní styl postavený na luxusu. To je krédo tohoto stylu. Nábytek je vyrobený z vysoce kvalitní borovice a dubu. K dispozici v 15 barvách. Klasicky opracované dřevo, voňavé a příjemné barvy přírody od bílé přes medovou až ořechově tmavou barvu. To vše vnáší do interiéru život a duši.

Inspirujte se tímto francouzským stylovým provensálským nábytkem, který nepodléhá časovým trendům v oboru nábytkářství. Široká nabídka kvalitního stylového nábytku s nádechem francouzského venkovského stylu Provence.
Najdete zde rovněž zajímavé doplňky pro vytvoření útulného domova.

Máte zájem o bližší informace?

* Tyto položky jsou povinné

Položky označené * jsou povinné.Při zpracování vámi zaslaných údajů se řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.