Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

bar-classic-do-hot

Stylové kusy hotelového nábytku, které nabízí prodejna KLOR České Budějovice, jsou vhodné i do velmi reprezentativních prostor v celém hotelu. U nás si vyberete nejen hotelý nábytek do jednotlivých pokojů, ale také například do vstupních hal, salónků, barů nebo do stylově pojatého restauračního zařízení.

Exklusivní nábytek do hotelu

Hotelový nábytek vyniká kromě exklusivního vzhledu, také použitím precizně vybraných materiálů, které jsou odolnější proti běžnému opotřebení v každodenním provozu. Náš hotelový nábytek si můžete prohlédnout například v hotelu KLOR v jižních Čechách, který je vybaven stylovým anglickým nábytkem. Zde snadno také posoudíte jeho stav po sedmi letech provozu. 

Nábytek KLOR se specializuje na kvalitní a léty prověřené nábytkářské firmy, které sídlí po celém světě  a zabývají se výrobou kvalitního nábytku pro nejrůznější účely. Vybírat stylový hotelový nábytekmůžete například z modelové řady Classic 1300, /Český Nábytek/. 

Hotelový nábytek - reference

Další reference z naší nabídky hotelového nábytku Vám dodají: Hotel PODHRAD Hluboká n/Vltavou, Hotel REZIDENCE Nové Hrady, salonky Hotelu Malý pivovar, Restaurace Domino Soběslav, Palác Ligna v Praze, Penzion Antoni v českém Krumlově a mnoho dalších hotelů a penzionů v České republice.