Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Luxusní nábytek je velmi široký pojem, protože každý si pod luxusem představí něco jiného. U nás najdete pro každého něco. Nabízíme široký výběr kancelářského nábytku, nábytku do obývacího pokoje, jídleny, ložnice i do koupelny. V našem sortimentu se nachází moderní i klasický luxusní nábytek od nejrůznějších výrobců.

 

     2001-f-airone-kopie  hp-manolo

 

Vážení a milí zákazníci,

naše firma již dvacet let zastupuje výrobce luxusního nábytku z celého světa. Každý rok se účasníme řady výstav předtsavující novinky nábytkářských firem, kde se zaměřujeme na nové trendy a opravdu luxusní kusy nábytku. 

Představujeme Vám stylový a luxusní nábytek od těch nejprestižnějších výrobců z celé Evropy. Mezi hlavními výrobci luxusního nábytku pro Vaši domácnost najdete nábytkářské firmy vycházející z dlouholeté tradice výroby v Anglii, Itálii, ale nechybí ani krásné designové kusy z České republiky nebo ze Slovenska. Výrobní fimy, jejichž luxusní nábytek prodáváme, jsou léty proveřené a máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. 

Luxusní nábytek z masivu

Přívlastek luxusní nábytek neznamená drahý, ale označuje jedinečnou kvalitu zpracování každého kusu nábytku do nejmenších detailů a za použití těch nejkvalitnější materiálů, jakými jsou masivní dřevo, kůže nebo příjemné tkaniny.

Luxusně zařízené interiéry stylovým nábytkem Vás jistě nadchnou a potěší Vaši duši. Chcete li poznat více ze světa krásy a originality, věnujte, prosím, trochu svého času našim stránkám, kde najdete luxusní nábytek v řadě variant - italský nábytek, francouzský nábytek nebo hotelový nábytek.

GK