Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Popis produktu

 Tento příborník je vystaven na shoowroomu v Českých Budějovicích. 

 "Tudorovci Range"

STYLOVÝ NÁBYTEK Z MASIVU

Tudorovci byli anglickou královskou dynastií vládnoucí od roku 1485 až do roku 1603. Původně tento rod pocházel z Walesu a pod jménem Tewdur se objevil již ve 13. století. Za vlády Tudorovců se postupně vystřídalo šest panovníků, z nichž tři hlavní jsou Jinřich VII., Jindřich VIII. a Alžběta I., právě o druhém jmenovaném pojednává seriál Tudorovci. Za vlády těchto panovníků se podařilo sjednotit Anglii v silnou mocnost, která se v příštích stoletích měla stát nejmocnější zemí na planetě. Došlo také v vytvoření Anglikánské církve.

Z této doby pochází design anglického nábytku.

OLD CHARM - WOOD BROS - ANGLICKÝ NÁBYTEK řada 1700

Je nábytkem z masivu - dub, kopie ze 14 století. Firma OLD CHARM je jedna z nejznámějších firem v Anglii, která se zabývá výrobou klasického dubového nábytku.

Inspirujte se v naší fotogalerii a neváhejte zaslat poptávku, rádi Vám zodpovíme veškeré otázky. V řadě nábytku inspirovaného Tudorovci najdete stylové příborníky, komody, sekretáře, psací stoly, židle i nábytkové doplňky jako je šachový stolek.

Máte zájem o bližší informace?

* Tyto položky jsou povinné

Položky označené * jsou povinné.Při zpracování vámi zaslaných údajů se řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.