Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Popis produktu

Modelové řady nábytku prestižní  značky SILIK,  jsou velmi kvalitní svým zpracováním do nejmenšího detailu. Avantgardní klasické sedací soupravy jsou určené především pro milovníky luxusního zboží. Dobový nábytek pro velmi náročné zákazníky vyrábí italská nábytkářská společnost SILIK, která působí na trhu již od roku 1961.

SILIK se zaměřil na dekorativní nábytek inspirovaný pohodlím a elegancí doby vlády Ludvíka XVI. na francouzském dvoře.  Jednotlivé kusy nábytku se vyznačují jasnými liniemi a vkusným harmonickým dekorem. Jde o ruční práce z dubového masivního dřeva, které je manuálně  pozlaceno.

Nábytek KLOR je již mnoho let oficiálním zástupcem firmy SILIK v České republice a díky tomu si budete moci vybrat z široké nabídky povrchů, látek, potahů a dekorací.   

Máte zájem o bližší informace?

* Tyto položky jsou povinné

Položky označené * jsou povinné.Při zpracování vámi zaslaných údajů se řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.