Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Firma George KLOR s.r.o. se zabývá výrobou a dovozem značkového stylového nábytku z celého světa již od roku 1996. Přiďte si prohlídnout náš nábytek a interiérové doplňky do showroomu v Českých Budějovicích. 

Pod slovním spojením "stylový nábytek" si můžeme představit originální kusový nábytek i atypické nábytkové řady, které vynikají především svojí kvalitou a osobitým zpracováním. Do stylového nábytku se řadí různé druhy klasického, historizujícího, rustikálního, ale i moderního nábytku.

Nabízíme také stylový nábytek z masivu i s ručně vyřezávanými a řemeslně propracovanými detaily. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ designového nábytku, vždy jistě dodá Vašemu interiéru originální luxusní vzhled.

Stylový nábytek z celého světa

V naší nabídce stylového nábytku naleznete jedinečné kusy z celého světa. Velmi široký sortiment nabízí anglický stylový nábytek, ale nezaostává ani nabídka italského nábytku, belgického nábytku a samozřejmě zboží tuzemské výroby.

V roce 2006 jsme kromě tradičního klasického stylu inspirovaného například dobou baroka či klasicismu začali dovážet i moderní stylový nábytek. Elegantní design a kvalitní provedení je i pro moderní značkové kusy u nás prioritou číslo jedna.

Stylový nábytek je vystaven na ploše 300 m2 přímo v prodejně KLOR v Českých Budějovicích na náměstí Jiřího z Poděbrad (za pivovarem SAMSON). Celý sortiment stylového nábytku si můžete prohlédnout taktéž na našich webových stránkách v sekci katalog nábytku.

Zde najdete sedací soupravy, representativní vybavení pracoven, hravý nábytek do dětského pokoje nebo elegantní zařízení ložnice i další stylový nábytek včetně originálních doplňků pro Vaše domácí interiéry, ale například i hotelové pokoje, restaurační zařízení apod.